Hakkımızda

ISO 9001 : 2008 sertifikasına sahip Feihmann Savunma Teknolojileri, 2014 yılında ürün geliştirme ve üretimden sorumlu olarak, müşterilerinin güvenlik ihtiyaçlarını yüksek ve ileri teknoloji çözümleriyle karşılamak amacıyla, tarama ve algılama teknolojisini, küresel standart güvenlik düzenlemeleriyle geliştirerek sektöre adım atmıştır. Kullanımı kolay ve gelişmiş yazılıma sahip aynı zamanda geliştirilebilir ürünlerimiz üst düzey güvenlik ihtiyaçlarını karşılayacak teknolojiye sahiptir.

Vizyonumuz güçlü, başarılı ve güvenilir uluslararası firmalarla işbirliği içerisinde ilerlemek ve aynı zamanda satış öncesi ve sonrası profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla en üst seviyede hizmet vermektir. Yurtiçi ve yurtdışı projelerimizde, proje maliyetlerini minimum düzeye çekerek, kurduğumuz sistemlerin kalite standartlarını yükselterek uluslararası pazarda da kalitemizi ve deneyimlerimizi sürdürmekteyiz.

Vizyon Misyon Amaç

Güçlü, başarılı ve güvenilir uluslararası firmalarla işbirliği içerisinde ilerlemek ve aynı zamanda satış öncesi ve sonrası profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla en üst seviyede hizmet vermektir.

Sertifikalar

MAKİNA EMNİYETİ TASDİK BELGESİ
SAVUNMA TEKNOLOJİLERİ SAN. TİC. LTD.ŞTİ
TÜRKİYE ATOM ENERJİSİ KURUMU LİSANS BELGESİ
TSE-HYB HİZMET YETERLİLİK BELGESİ
TÜRKİYE AKREDİTASYON KURUMU
UYGUNLUK SERTİFİKASI